S KÝM SPOLUPRACUJEME

DCH SOLAR GmbH – úzká spolupráce s německou společností DCH Solar, tato spolupráce je pro Českou republiku výhradní. Společnost DCH Solar má v oblasti fotovoltaiky více než dvacetileté zkušenosti z německého trhu a my jsme schopni tyto zkušenosti implementovat do podmínek České republiky.

 

BOMAR spol. s r.o. – úzce spolupracujeme také s naší mateřskou společností, jejíž hlavní činnost je spojena se strojírenským průmyslem a která nám poskytuje především konzultační podporu.

 

Dazakom s.r.o. – je to naše významná instalační firma pro oblast fotovoltaiky, která je navíc schopna zrealizovat elektronické zabezpečení systému.

 

TREALS MP, s.r.o. – s touto společností úzce spolupracujeme v oblasti poradenství, logistické podpory a zajištění instalace fotovoltaické elektrárny.

 

GrECo International spol. s r.o. – s touto společností řešíme právní poradenství pro naše klienty, pro oblast fotovoltaiky máme předjednány nabídky různých pojišťovacích společností.

 

LMS - AUDIT, s.r.o. – u této společnosti jsme schopni zprostředkovat účetní a auditorské poradenství pro naše koncové zákazníky.

 

UniCreditBank Czech Republic, a.s. – je to naše hlavní banka, navíc zde můžeme zprostředkovat finanční poradenství pro investice do FVE.

 

Mgr. Eva Kocmanová, advokát – právní poradenství nám řeší advokátka, která nejenom připravuje smluvní dokumentaci, ale je také schopna nabídnout právní služby koncovému investorovi v jeho konkrétním případě.

 

DEUP, spol. s r.o. – oblast daňového poradenství nám a našim investorům pomůže objasnit tato společnost, která má dlouholeté zkušenosti s českým daňovým prostředím.

 

Generali Pojišťovna a.s. – v rámci pojištění našich aktivit jsme pojištěni rámcovou pojistnou smlouvou o škodovém montážním pojištění.