CO NABÍZÍME

 Hlavním cílem naší aktivity je zajistit investorovi hladký průběh realizace fotovoltaické elektrárny a to od návrhu, přes realizaci až po pozáruční servis. Velký důraz klademe na individuální přístup k zákazníkovi, náš zákazník je maximálně informován. Za samozřejmé považujeme nadstandardní poradenství v oblasti fotovoltaiky, výběr vhodné varianty řešení, ekonomickou studii návratnosti investice, vyřízení veškeré administrativy, uvedení FVE do provozu, zajištění monitoringu elektrárny, záruční a pozáruční servis.

 

 Navíc jsme schopni zprostředkovat další služby, které mohou každému investorovi ušetřit spoustu času a výdajů. Za tyto další služby lze považovat spolupráci s našimi externími partnery v oblasti pojištění, financování, účetního, daňového a právního poradenství a v oblasti statických posudků. Navíc jsme schopni zajistit elektrozabezpečení a vzdálený monitoring Vaší elektrárny.

 

 Naše společnost v oblasti fotovoltaiky úzce spolupracuje s německou společností DCH Solar GmbH, tato spolupráce je pro Českou republiku výhradní. Společnost DCH Solar GmbH má v oblasti fotovoltaiky více než dvacetileté zkušenosti z německého trhu a my jsme schopni tyto zkušenosti implementovat do podmínek České republiky. K našim zákazníkům přistupujeme zodpovědně, proto je naše společnost pojištěna u Generali Pojišťovna a.s. rámcovou pojistnou smlouvou o škodovém montážním pojištění.