Project manager junior

referenční číslo: PMJ-20100112

SECA engineering s.r.o., rozšiřující svoji podnikatelskou aktivitu do oblasti energetických obnovitelných zdrojů, hledá vhodné kandidáty pro pozici PROJECT MANAGER JUNIOR.

NÁPLŇ PRACOVNÍ POZICE:

  • maximální podpora pozici Project Manager Senior
  • analýza a monitoring trhu
  • plánování, řízení, realizace a rozvoj obchodních aktivit
  • administrativa projektů
  • dohled nad realizací projektů a jejich úspěšné dokončení
  • reporting a controlling daných projektů
  • dodržování termínů, platné legislativy, technických norem a předpisů
  • kontaktní osoba pro řešení jakýchkoli otázek spojených s poskytováním služeb zákazníkům

POŽADAVKY NA KANDIDÁTY:

  • VŠ / SŠ ekonomického nebo technického směru
  • orientace na výsledky (výrazná orientace na zákazníka a na dosažení stanovených cílů)
  • zkušenosti s technickými obory výhodou
  • komunikativní a vyjednávací dovednosti, strategické myšlení
  • schopnost řešit problémy, komunikativní typ, týmový hráč, odolnost proti stresu
  • komunikativní znalost německého a anglického jazyka výhodou
  • dobrá znalost práce na PC, pokročilá znalost MS Excel výhodou
  • spolehlivost, důslednost a samostatnost
  • zkušenosti s řízením, ŘP sk. B
  • chuť cestovat a neustále se rozvíjet

NABÍZÍME

  • příležitost se spolupodílet na vývoji dynamicky se rozvíjející společnosti
  • příležitost realizovat vlastní nápady
  • motivující finanční ohodnocení v závislosti na dosaženém výsledku
  • práce v příjemném pracovním prostředí v Brně
  • nástup dohodou

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis v ČJ a NJ/AJ společně s motivačním dopisem a referenčním číslem PMJ-20100112 e-mailem na adresu info@seca-energy.eu

Vyhledávání